Google Translate

KONTAKT

telefon: +48 888 400 222
e-mail: noclegi-gda@wp.pl

 

GALERIA

We wszytkich apartamentach do dyspozycji gości jest bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu WiFi, telewizja kablowa, pralka, żelazko, deska do prasowania, pościel i ręczniki, miejsce przeznaczone do palenia papierosów (balkon lub taras). W obu budynkach są windy.

Nowoczesne mieszkanie typu studio o powierzchni 30m2, położone na 2 piętrze w nowym budynku. Skada się z:

pokoju dziennego w którym znajduje się wygodne łóżko małżeńskie (1,4mx2m), rozkładana wersalka 2 osobowa (po rozłożeniu 1,4mx2m), komoda, szafa, stół, telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej i satelitarnej, radio. Do dyspozycji Gości jest także balkon na którym jest stolik i krzesła.

kuchni w której znajduje się wszystko co jest potrzebne do przygotowania i zjedzenia posiłków (lodówka, kuchenka, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, naczynia, sztućce i garnki), pralka

łazienki w której znajduje się WC, umywalka i prysznic.

 


Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34m2, położone na 2 piętrze w nowym budynku i sąsiadujace z mieszkaniem 1a. Skada się z:

pokoju dziennego w którym znajduje się rozkładana wersalka 2 osobowa (po rozłożeniu 1,4mx2m), komoda, szafa, stół, telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej i satelitarnej. Do dyspozycji Gości jest także taras, na którym jest stolik i krzesła.

sypialni z wygodnym łóżkiem małżeńskim (1,4mx2m) i stolikiem nocnym.

kuchni w której znajduje się wszystko co jest potrzebne do przygotowania i zjedzenia posiłków (lodówka, kuchenka, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, naczynia, sztućce i garnki)

łazienki w której znajduje się WC, umywalka i prysznic, pralka.


Mieszkanie typu studio o powierzchni 30m2, położone na 5 piętrze, skada się z:

pokoju dziennego w którym znajduje się wygodne łóżko małżeńskie (140x200cm), rozkładana wersalka 2 osobowa (po rozłożeniu 140x200cm), komoda oraz DVD i telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej, radio. Do dyspozycji Gości jest także balkon

kuchni w której znajduje się wszystko co jest potrzebne do przygotowania i zjedzenia posiłków (lodówka, kuchenka, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, naczynia, sztućce i garnki)

łazienki w której znajduje się WC, wanna, umywalka i pralka.

 


 

 

Mieszkanie typu studio o powierzchni 30m2, położone na 9 piętrze, skada się z:

pokoju dziennego w którym znajduje się wygodne łóżko małżeńskie (140x200cm), rozkładana wersalka, komoda oraz DVD i telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej, radio. Do dyspozycji Gości jest także balkon

kuchni w której znajduje się wszystko co jest potrzebne do przygotowania i zjedzenia posiłków (lodówka, kuchenka, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, naczynia, sztućce i garnki) oraz pralka

łazienki w której znajduje się WC, wanna, umywalka.